Full remote PPC specialista – nabídka práce

Agentura TSUNAMI Digital Agency z Prahy hledá do svého týmu kolegyni či kolegu na pozici PPC specialista, který vypomůže s klienty a bude pracovat na zajímavých projektech v širokém spektru segmentů, od menších firem až po korporáty. Jedná se plně o remote pozici na zkrácený úvazek, vhodné pro freelancera s volnou kapacitou. Především je nutná zkušenost a dobrá znalost reklamních kampaní v Ads a Skliku.

Náplň práce:

  • PPC reklama (Google Ads, Sklik),
  • audity účtů pro nové klienty,
  • práce s Google Analytics.

  • zkušenost s PPC reklamou (Google Ads, Sklik, FB Ads, Heureka, Zboží),
  • znalost MM, Collabim, Mergado atd.,
  • Google Tag Manager,
  • analytické myšlení,
  • iniciativa a vlastní nápady.

Výhodou:

  • Google Data Studio,
  • PPC Bee, Bidding Fox.

Nabízejí:

  • 100% homeoffice pozice,
  • vlastní pracovní dobu,
  • práci na zkrácený úvazek,
  • přátelský kolektiv.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 12.11.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro PPC specialisty, najdete v této kategorii.