Finanční manažerka na zkrácený úvazek – nabídka práce

OP security s.r.o. zabývající se ostrahou majetku a osob, nabízí pozici na zkrácený úvazek – finanční manažer nebo manažerka. Pozice je vhodná pro matky na rodičovské dovolené. Pokud máte alespoň dvouletou praxi v oboru, jste samostatná, flexibilní, ráda vymýšlíte „zlepšováky“ a oceníte možnost práce z domova, určitě se přihlaste na inzerát. Máte-li navíc zkušenosti s účetním programem Pohoda, to místo je vám souzené.

Náplň práce:

  • nastavování procesů v souladu s ČSÚ a daňovými zákony,
  • reporting managementu za dvě společnosti,
  • controlling výnosů a nákladů,
  • spolupráce s externí účetní společností.

Požadují:

  • min. středoškolské vzdělání v ekonomickém oboru,
  • praxi min. 2 roky na pozici Controller nebo Finanční manažer,
  • zkušenost s auditem,
  • uživatelská znalost práce s MS Office – Excel a podobně.

Výhodou:

  • zkušenost s účetním programem POHODA.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • aktivní přístup k práci.

  • možnost práce z domova – 1x za měsíc setkání v kanceláři v Praze,
  • flexibilitu – možnost organizovat si pracovní dobu,
  • multisport kartu,
  • platové ohodnocení 20.000,- Kč/měsíčně (při úvazku 50 hod/měsíc).

Nabídka je platná do 30.09.2020

Více informací najdete na webu:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.