Externí výpomoc pro vyhledávání zaměstnanců – nabídka práce

Brněnská společnost Nuovo Caffe s.r.o., která zprostředkovává do dalších firem nápojové a potravinové automaty, nabízí jedno volné místo pro externího pracovníka na náborářskou pozici. Ideální uchazeč musí mít přehled o dění na trhu práce a znát obor HR, pracovní povinnosti jej tedy určitě nepřekvapí. Vaším úkolem bude najít vhodné kandidáty na nabízenou práci tak, aby vyhovoval nárokům, které bude firma mít.  Za každého nového pracovníka vás firma odmění, kromě toho dostanete také firemní telefon a plat podle domluvy.

Náplň práce:

  • vyhledávání ideálních kandidátů na práci,
  • vytváření pracovních inzerátů,
  • komunikace s vybranými uchazeči,
  • organizace výběrového řízení.

Požadují:

  • orientace na pracovním trhu,
  • zkušenost v oboru HR.

Osobnostní předpoklady:

  • umění komunikace,
  • profesionální vystupování,
  • pozitivní přístup k práci.

Nabízejí:

  • práci na DPP,
  • odměny podle výsledků,
  • firemní telefon,
  • možnost pracovat z domova s občasnou návštěvou firmy,
  • práci vhodnou i pro rodiče na rodičovské dovolené nebo zdravotně handicapované.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět na dálku.

Pokud se vám tento inzerát líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.