Externí copywriter marketingového týmu – nabídka práce

Nabídka práce.

Zajímavá pracovní příležitost pro komunikativního copíka, který má pár hodin týdně čas a je schopný pružně a rychle reagovat na potřeby firmy a vypomoci v největším náporu deadlinů. Jedná se o práci na 5-10 hodin týdně, pomáhat budete především s tvorbou textů pro sociální sítě a e-maily. Ideální uchazeč by měl mít alespoň 2 roky zkušeností s copywritingem, kreativní myšlení a výbornou znalost češtiny.

!!! Bohužel tato nabídka je už obsazena, doporučuji podívat se na další, stále aktuální nabídky !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro copywritery, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • příprava textů pro příspěvky na sociálních sítích (FB, IG),
  • tvorba servisních textů na stránce Slevomat.cz,
  • tvorba emailových newsletterů,
  • vypomáhání s B2B texty pro partnery firmy.

Požadují:

  • mít alespoň 2 roky zkušeností na pozici copywriter,
  • výbornou znalost českého jazyka,
  • pečlivost,
  • samostatnost,
  • kreativní myšlení.

Nabízejí:

  • externí spolupráci na cca 5-10 hodin týdně,
  • možnost pracovat z domova,
  • nástup možný ihned.

Nabídka je platná do 25.01.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.