Editor(ka)- videa na YT, Tiktok a další sociální sítě

Nabídka práce.

Příležitost pro šikovného studenta/editora, jehož náplní práce bude stříhat videa, upravovat obsah a připravovat je na sociální sítě. Práce na 2 až 3 hodiny denně. Očekávají nějaké zkušenosti se stříháním videí, ochotu pracovat na sobě a učit se nové věci a sledování nových trendů v oblasti stříhání. Nabídka je vhodná pro studenty, absolventy, maminky na MD/RD, zdravotně postižené, případně pro uprchlíky. Práce z domova po dohodě.

Náplň práce:

  • stříhání videí,
  • zamázávání citlivých dat,
  • příprava videí na všechny sociální sítě.

Požadují:

  • nějaké zkušenosti se stříháním videí,
  • ochotu vzdělávat se a pracovat,
  • spolehlivost,
  • sledování a osvojování nových trendů střihání pro optimalizaci retence.

Nabízejí:

  • po dohodě možná práce z domova (Praha a okolí),
  • flexibilní pracovní dobu.

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.07.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.