Editor/ka krajského periodika – nabídka práce

V nově vznikajícím královehradeckém periodiku Novinykraje.cz je volné místo pro editorku informačního servisu. Nejedná se o vytváření vlastního obsahu nebo článků, ale o zpravodajské zpracování aktualit z kraje. Každý den na vás bude čekat sepsání asi 6 zpráv z oblasti krajských novinek, policejního nebo hasičského hlášení či kulturních tipů. Týdně si tato práce vyžádá asi 16 hodin vašeho času, kromě občasné návštěvy redakce můžete vše dělat v klidu domácnosti nebo vlastní kanceláře. Dostanete smlouvu na 1 rok a plat 10 000 Kč za měsíc.

Náplň práce:

  • zpracování denního informačního servisu z kraje,
  • vyhledávání aktualit a novinek v kraji,
  • práce s redakčním systémem WordPress.

Požadují:

  • výbornou znalost všech vrstev českého jazyka,
  • čas na práci 4 dny v týdnu 4 hodiny ve dvou směnách,
  • čas od času návštěva redakce.

Výhodou:

  • praxe na podobné pozici.

Osobnostní předpoklady:

  • pečlivost,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • zkrácený úvazek na dobu určitou,
  • místo i pro OZP,
  • práci z domova,
  • mzdu 10 000 Kč za měsíc.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova. Více informací zde.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.