Brigáda webdesignéra a správce e-shopu – nabídka práce

Dlouhodobý přivýdělek pro studenty, kteří mají čas na práci a vyznají se ve webdesignu a e-shopových redakčních systémech, to je dnešní pracovní nabídka. Pokud byste rádi stabilní práci z domova, za kterou budete vypláceni pravidelně v kratších časových horizontech a dokážete upravit designovou šablonu pro začínající e-shop s edukativními potřebami pro děti a posléze e-shop spravovat, hledají přímo vás. Začít pracovat můžete klidně hned. Mzda: 110-150 Kč/hod.

Náplň práce:

  • úprava designu e-shopu,
  • práce v systému Shoptet,
  • správa fungujícího e-shopu.

Požadují:

  • znalost webdesignu,
  • zkušenost s e-shopovými systémy,
  • status studenta.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • dodržování termínů,
  • kreativní myšlení.

Nabízejí:

  • práci z domova v digitálním start-upu,
  • pravidelné vyplácení odměn,
  • mzdu až 150 Kč za hodinu.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Pokud se vám tento inzerát líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.