Brigáda – content Publisher pro eshop – nabídka práce

Zajímáte se o online marketing, ale ještě nemáte dostatek pracovních zkušeností? Začít svou kariéru v tomto oboru můžete teď ve firmě Pilulka, která provozuje v Čechách a na Slovensku síť lékáren a podniká i v online prostředí. Jako nový člen týmu na pozici obsahový specialista eshopu budete mít na starost přidávání a editování produktů, spolupráci v rámci SEO optimalizace a další dílčí úkoly, které budou potřeba. Nejdůležitějším požadavkem je výborná znalost češtiny nebo slovenštiny, všechny ostatní pracovní postupy se naučíte.

Náplň práce:

  • dohled nad portfoliem produktů,
  • editování stávajícího zboží a přidávání nového,
  • spolupráce na optimalizování SEO.

Požadují:

  • bezchybnou znalost češtiny nebo slovenštiny,
  • zájem o práci a čas minimálně 20 hodin v týdnu.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • pečlivý přístup k práci,
  • týmový duch.

Nabízejí:

  • dlouhodobou práci na DPP nebo na IČO,
  • práci na cca 80 hodin v měsíci,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • získaní zkušeností z oboru online marketingu,
  • možnost pracovat formou homeoffice – práce z domova,
  • Plat: 100 Kč/hod.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

www.pracevpilulce.cz/pozice/dlouhodobabrigada

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z pohodlí vlastní kanceláře.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.