Asistentka v realitní kanceláři na 3 hodiny denně – nabídka práce

Za 3 hodiny práce denně měsíční odměna 10 tisíc korun a obchodní provize k tomu, nalákalo vás to? JK TOP Reality CZ s.r.o. hledá firemní asistentku, která by z domova zastala všechny důležité věci jako komunikaci s klienty, organizování prohlídek nemovitostí, správu realit a podobně. Důležité je mít komunikativního a obchodního ducha, zvládat práci i při zvýšeném stresu a domluvit se i anglicky. Nastoupit můžete okamžitě, v budoucnu se můžete vypracovat i na obchodní pracovní posty.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky,
  • organizování prohlídek realit,
  • správa nemovitostí.

Požadují:

  • minimálně středoškolské vzdělání,
  • komunikativní znalost angličtiny,
  • čas na práci 3 hodiny denně.

Výhodou:

  • znalost trhu s realitami,
  • řidičský průkaz na osobní auto.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • obchodní cítění,
  • pracovitost,
  • zodpovědný přístup k práci.

Nabízejí:

  • flexibilní práci z domova,
  • zkrácený pracovní úvazek,
  • vzdělávání v oboru,
  • plat 10 000 Kč a provizní bonus.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své homeoffice.