Asistentka na běžnou agendu jednatele firmy – nabídka práce

Společnost Leadspicker hledá vhodnou osobu na pozici Office asistent/ka, která bude mít na starosti záležitosti související s podporou náborových aktivit, organizováním firemních workshopů či teambuildingů a různé administrativní úkoly. Vhodný kandidát by měl ovládat anglický jazyk na středně pokročilé úrovni, nutná je i znalost práce s Google Workspace a chuť učit se nové věci. Nejedná se o 100% práci z domova, čas od času bude nutné docházet do kanceláře.

Náplň práce:

  • péče o kancelář, komunikace s úklidovým personálem, objednávání zásob a občerstvení,
  • podpora náborových aktivit v rámci týmu, organizace teambuildingových akcí,
  • běžná administrativa.

  • znalost práce s Google Workspace (Gmail, Drive, Docs, Sheets, Chat, Meet),
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2,
  • proaktivní přístup k práci,
  • ochota učit se nové věci.

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost,
  • spolehlivost,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • možnost pracovat z domu, kavárny nebo odkudkoliv,
  • pohyblivou pracovní dobu,
  • školení, workshopy a teambuildingy,
  • možnost získat nové kontakty a rozšíření obzorů v rámci byznysu,
  • fixní mzdu + bonusy.

Nabídka je platná do 08.03.2021

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.