Asistentka marketingu pro online rozvoz potravin – nabídka práce

Pro ty z vás, kteří hledáte novou práci ve velké, etablované firmě, práci takovou, kde budete stále k něčemu potřeba a kde uplatníte své administrativní a organizační schopnosti, se nabízí místo asistentky v marketingovém oddělení pro online rozvoz potravin Košík.cz. Důležité je zvládat práci na počítači, být pracovně flexibilní a mít minimálně roční pracovní zkušenost na pozici asistentky. Košík.cz nabízí práci na plný úvazek (nebo práci na živnost) s možností home office a dalšími firemními benefity.

Náplň práce:

  • administrativní podpora týmu,
  • práce na počítači.

Požadují:

  • roční praxe na místě asistentky,
  • dokončené středoškolské vzdělání,
  • výbornou znalost češtiny,
  • zvládnuté programy MS Office, vč. Excelu a PowerPointu.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativní osobnost,
  • smysl pro práci v týmu,
  • nadšení pro pracovní výzvy,
  • organizovanost,
  • flexibilita,
  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • práci na plný úvazek,
  • pracovní smlouvu nebo práci na živnost,
  • možnost pracovat z domova s flexibilní pracovní dobou,
  • firemní benefity.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit na dálku.

Pokud se vám tento inzerát líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.