Asistent účetní/mzdové účetní – nabídka práce

Firma se sídlem v Praze, jež poskytuje klientům v celé České republice široké spektrum služeb v oblasti ekonomiky – zpracovává mzdy, vede účetnictví, daňové poradenství, poskytuje auditorské a poradenské služby, hledá do svého týmu studenta VŠ se zájmem o účetnictví na zkrácený úvazek. Nezáleží na tom, v jakém jsi ročníku, důležitá je pracovitost a ochota učit se nové věci. Předchozí praxe není nutná. Možnost i částečně pracovat z domova.

Náplň práce:

  • zpracování účetní agendy pro různé klienty,
  • zadávání účetních dokladů do systému,
  • zpracování mezd a personalistiky,
  • komunikace s kolegy i klienty.

Požadují:

  • výbornou znalost práce s PC,
  • dobrou komunikaci,
  • student VŠ,
  • ochota vzdělávat se v oboru.

Osobnostní předpoklady:

  • pracovitost,
  • pozitivní přístup.

Výhodou:

  • znalost cizího jazyka.

Nabízejí:

  • DPP či DPČ,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • plné zaškolení,
  • možnost práce z domova,
  • mzdu 150 Kč -160 Kč za hodinu.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 15.06.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro účetní, najdete v této kategorii.