Asistent/ka s němčinou na 100% práci z domova – nabídka

Personální agentura Grafton Recruiment hledá pro svého klienta šikovnou asistentku/asistenta, která by chtěla využívat svou znalost angličtiny a němčiny na denní bázi. Pokud jste dynamická osobnost, máte výborné organizační a komunikační schopnosti a rádi se učíte nové věci, pak jim napište. Možná čekají právě na vás. Předchozí zkušenosti na podobné pozici nejsou potřebné, vše vás naučí. Možnost pracovat odkudkoliv v rámci ČR.

Náplň práce:

  • organizace denní agendy vrcholového managementu (manažer hovoří německy),
  • plánování a organizace schůzek, telefonních hovorů, společenských akcí – a to jak interně, tak s externími partnery,
  • kompletní zajištění pracovních cest včetně zamluvení letenky, taxi a také zajištění ubytování,
  • běžná administrativa jako např. kontrola faktur, výkazu nákladů a další úkony.

Požadují:

  • komunikativní znalost německého a anglického jazyka,
  • zkušenost s MS Office – práce v Excelu a Outlooku.

Osobnostní předpoklady:

  • výborné organizační schopnosti,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • zodpovědnost,
  • pro-aktivní přístup.

Nabízejí:

  • home office práce (možnost pracovat z domu),
  • možnost zdokonalovat se v jazycích,
  • kurzy a školení,
  • sick days,
  • příspěvek na penzijní a úrazové připojištění,
  • nástup ihned.

Nabídka je platná do 25.07.2021

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.