Administrativní pracovník Šifrománie – nabídka práce

I v dospělém věku vás pořád baví hádanky, soutěže a šifry a nevadilo by vám se jimi zabývat i v pracovní době? Pak můžete obsadit jedno ze dvou volných míst na pozici administrátora pro Šifrománii. Svůj pracovní čas budete trávit na sociálních sítích, komunikovat s dalšími nadšenci a trénovat svoji kreativitu. Kdy a odkud budete pracovat je jen na vás, stejně jako to, kolik si vyděláte. Vše záleží na vaší flexibilitě a pracovních výsledcích. Místo je vhodné pro absolventy, rodiče na rodičovské dovolené nebo třeba osoby se zdravotním omezením.

Náplň práce:

  • správa sociálních sítí,
  • komunikace s fanoušky,
  • prezentace firmy.

Požadují:

  • plnoletost,
  • vlastní smartphone, tablet nebo počítač a přístup k internetu,
  • nadání na komunikaci,
  • znalost českého jazyka a jeho pravidel.

Výhodou:

  • předchozí zkušenost s podobnou prací.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • kreativní myšlení,
  • nadšení pro práci,
  • dobré komunikační schopnosti.

Nabízejí:

  • flexibilní práci s nástupem dle domluvy,
  • platové ohodnocení dle výkonu.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

www.fajn-brigady.cz/brigady/administrativa/ostrava/3292002-administrativni-pracovnik-pro-sifromanii/

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své homeoffice.

Pokud se vám tento inzerát líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.