Německy mluvící administrativní výpomoc – nabídka práce

Hledáte-li práci z domova, při které si budete sami organizovat pracovní čas i nasazení, a zároveň jste si jistí svými organizačními a administrativními schopnostmi? Pak by vás mohla zaujmout tato nabídka přivýdělku. Vaší prací by se stala administrativní výpomoc ve firmě, spolupráce s kolegy z obchodního oddělení, rukama by vám procházely interní dokumenty, jejichž správnost byste měli na starost, a samozřejmě byste pomáhali firemním zákazníkům s jejich požadavky. K tomu všemu je nutné komunikovat v německém a anglickém jazyce.

Náplň práce:

  • administrativní výpomoc ve firmě,
  • komunikace se zákazníky i kolegy,
  • kontrola interních dokumentů a správnosti informací,
  • řešení aktuálních pracovních úkolů.

Požadují:

  • znalost němčiny a angličtiny na úrovni B2,
  • bezproblémová práce s programy MS Office.

Osobnostní předpoklady:

  • smysl pro dobré organizování práce,
  • proaktivní přístup k práci,
  • komunikativní nadání,
  • odolnost vůči stresu.

Nabízejí:

  • práci z domova na částečný úvazek nebo brigádně,
  • adekvátní finanční odměnu.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!