Administrativní práce a komunikace se zákazníky – nabídka práce

Na až 180 korunovou odměnu za hodinu práce z pohodlí domova láká nové uchazeče o přivýdělek jihlavská společnost zaměřující se na vzdělávání veřejnosti a zvyšování povědomí a zkušeností s finanční gramotností. Nového kolegu nebo kolegyni potřebují na vytváření grafů z předem zadaných dat, přípravu materiálů k prezentacím, komunikaci se zákazníky a další úkoly související s organizací a pořádáním veřejných seminářů. Pracovní dobu si budete určovat sami podle svých možností, začít pracovat můžete po domluvě klidně hned.

Náplň práce:

  • administrativní úkoly,
  • komunikace se zákazníky,
  • příprava vzdělávacích materiálů,
  • organizace veřejných školení.

Požadují:

  • výborné organizační schopnosti,
  • profesionální přístup,
  • bezproblémovou komunikaci.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativní osobnost,
  • pracovitost,
  • samostatnost,
  • zodpovědnost.

Nabízejí:

  • práci z domova s volnou pracovní dobou,
  • plat 150 – 180 Kč za hodinu,
  • možnost seberozvoje.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z pohodlí domova. Více informací zde.

Další zajímavé nabídky v oblasti administrativy naleznete v kategorii – volná pracovní místa a brigády pro administrativní pracovníky.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.