Editor webových stránek – nabídka práce

Společnost se sídlem v Praze hledá do svého týmu editora webových stránek na hlavní pracovní poměr s anglickým jazykem. Náplní vaší práce bude editace a vývoj obsahu webových stránek a údržba globálních webových stránek společnosti. Pokud máte zkušenosti se správou digitálního obsahu či na pozici redaktora/editora a vyhovuje vám 100% práce z pohodlí domova, určitě se ozvěte. velkou výhodou je vzdělání v oboru medií či lingvistiky.

Náplň práce:

  • editace a vývoj obsahu webových stránek,
  • správa globálních webových stránek,
  • katalogizace, práce v CMS,
  • tvorba newsletterů,
  • spolupráce s kolegy v zahraničí.

Požadují:

  • Perfektní znalost AJ,
  • Praxe jako editor či redaktor
  • Zkušenosti s CMS (PIMCORE)

Výhodou:

  • vzdělání v oboru medií či lingvistiky.

Osobnostní předpoklady:

  • cit pro detail,
  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • odpovídající finanční ohodnocení (až 54 000 Kč),
  • hlavní pracovní úvazek 7 h/denně,
  • 100% home office nebo možnost pracovat odkudkoliv kde je připojení k internetu,
  • zaměstnanecké výhody,
  • kariérní růst a rozvoj,
  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 25.03.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.