Psaní článků, tvorba statusů na FB – nabídka práce

Czech Ski Guide, malá firma, která se věnuje sportování a pohybu na čerstvém vzduchu s dětmi, rozšiřuje svoje řady a hledá svěží vítr pro využití nových příležitostí. Pokud rád sportuješ, jsi komunikativní, kreativní a je na Tebe spoleh, pak jsi dokonalý kandidát. Tohle není práce, tohle je dobře placená zábava. Navíc můžeš získat slevy na sportovní vybavení nebo skipasy. Možnost práce z domova samozřejmostí (1x týdně Tě rádi uvidí osobně). Za hodinu práce si můžete vydělat 200 Kč.

Náplň práce:

  • tvorba a realizace obsahové strategie – psaní článků na web, tvorba statusů na sociálních sítích a komunikace s fanoušky,
  • péče o email marketing,
  • vyhodnocování, reportování a optimalizace.

Požadují:

  • zkušenosti s tvorbou textu pro web stránku,
  • zkušenosti s posíláním emailů a tvorbou příspěvků na sociálních sítích,
  • výbornou znalost českého jazyka,
  • několikrát týdně se jdeš proběhnout nebo zablbnout na sportoviště.

Osobnostní předpoklady:

  • rád se učíš nové věci,
  • ochota pomáhat kolegům,
  • schopnost plnit dohodnuté termíny.

Nabízejí:

  • možnost spojit práci se zábavou,
  • možnost home office (práce z domova – 1x týdně Tě rádi uvidí osobně),
  • možnost vydělat si slušné peníze,
  • firemní benefity – slevy na sportovní vybavení apod.,
  • plat – 200 Kč/hod.

Nabídka je platná do 24.01.2021

Více informací najdete na stránce:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.