3D konstruktér se znalostí AutoCAD a ProE– nabídka práce

Jste profesionální strojař a máte zkušenosti s prací na pozici konstruktéra? Pokud ano a hledáte si práci v oboru, mohla by se vám tato nabídka líbit. Na plný úvazek budete zpracovávat dokumentaci k projektům, navrhovat a přizpůsobovat konstrukce, pracovat s materiály. Budou se vám hodit vaše zkušenosti s programy AutoCAD a Pro/E, pokud znáte i SAP, bude to pro vás výhoda. Firma nabízí plat až 45 000 Kč za měsíční práci, zaměstnanecké benefity a také možnost pracovat formou homeoffice.

Náplň práce:

  • zpracovávání projektových dokumentů,
  • navrhování konstrukcí,
  • práce s materiály.

Požadují:

  • minimálně středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru,
  • předchozí pracovní zkušenost jako konstruktér,
  • znalost programů Pro/E a AutoCad,
  • komunikace v angličtině nebo němčině.

Výhodou:

  • znalost práce v SAP.

Osobnostní předpoklady:

  • schopnost myslet analyticky,
  • zájem o pracovní obor.

Nabízejí:

  • práci na plný úvazek,
  • mzdu až 45 000 Kč měsíčně,
  • zaměstnanecké výhody,
  • možnost pracovat z domova.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z pohodlí domova. Více info zde.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.