Natáčení videí a vkládání na Youtube – nabídka práce

Společnost, která provozuje řadu internetových obchodů s elektronikou hledá na dlouhodobou spolupráci šikovného člověka na natáčení videí produktů firmy, přidání videí na Youtube kanály a další administrativu. A co potřebujete k tomu, abyste mohli vykonávat tuto práci? Schopnost rychle se učit a efektivní práci s počítačem. Těšit se můžete na práci z domova a finanční ohodnocení v hodnotě 120 Kč/hod.

Náplň práce:

  • natáčení unboxing videí produktů firmy a přidání na Youtube kanály,
  • další administrativní činnosti spojené s chodem e-shopu – přidávání produktů, práce s daty, psaní popisků, atd.

Požadují:

  • schopnost rychle se učit,
  • efektivní a rychlou práci s počítačem,
  • znalost klávesových zkratek.

Nabízejí:

  • rozmanitou brigádu z domova,
  • finanční ohodnocení 120 Kč/hod. nebo odměna za natočené video,
  • možnost získat zkušenosti z oblasti online prodeje.

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.01.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

Sdílejte:

Comments are closed.