Účetní kontrola agend – nabídka práce

Účetní společnost hledá na dlouhodobou spolupráci výpomoc. Pokud jste zkušená a samostatná účetní, která hledá práci z domova, pak reagujte na tuto nabídku. Práci je možné dělat on-line z domu skrze vzdálený přístup. Požadují znalost účetního software Pohoda, případně Money S4. Nutná je také velmi dobrá znalost podvojného účetnictví. Práce spočívá v kontrolách účetních agend (podvojného účetnictví) před účetní uzávěrkou. Na co všechno se můžete těšit?

Náplň práce:

  • kontrola účetních agend (podvojného účetnictví) před účetní uzávěrkou.

Požadují:

  • minimálně bakalářské vzdělání,
  • alespoň 3 leté zkušenosti s účetnictvím,
  • znalost účetního software Pohoda, případně Money S4,
  • velmi dobrá znalost podvojného účetnictví.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • spolehlivost.

  • možnost práce na dálku – práce z domova / vlastní kanceláře,
  • pohyblivou pracovní dobu,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • práci na částečný úvazek nebo brigádu na dohodu,
  • plat: 300,00 až 400,00Kč (za hodinu).

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 30.10.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.