MLM

Na stránce se pracuje.

Sdílejte:

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
olda Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na
olda
Host
olda

Ahoj, v této vánoční atmosféře se chci podělit o jeden můj objev.

Víte například, že banky dnes hromadně řeší zeštíhlování, ruší se pobočky a propouští se bankeři. PROČ? Je třeba zachovat konkurence schopnost. Nezadržitelně nastupuje nová era startuppů v oblasti digibank.

Tyto novodobé digitální banky, nabízí v režimu online kromě klasických bankovních produktů jako účet zdarma, karta zdarma, úvěry, leasingy atd. Ještě navíc multiměnový účet – jako má například Raiffeisen bank, ale navíc na něm klienti mají i své kryptoměny, zlato na Blockchainu . Přes sněnárnu banky pak mohou za minimální poplatek směňovat vzájemně své měny a platit tou měnou, kterou chtějí.

POZOR ZBYSTŘETE
Je zde NABÍZEN SKVĚLÝ CASCH BACK
klient velmi chytře profituje :
Za každou operací s kartou a za každou transakci nasleduje věrnostní odměna v podobě cashbacku, kde až 80 % z marže banky jde zpět koncovému uživateli.

Zbytek jde do sítě spotřebitelů a klientů digibanky.

Proč se zaregistrovat ještě tento rok.

4 základní výhody.

za investici pouhých 50 euro

1. Nakupuješ investiční tokeny o 10% levněji
2. Získáváš pozici v celosvětové powerline
– po rozjezdu banky nepatrné procenta ze všech operacích této internetové hybro-banky, platby bankovní kartou převody a tak dále
3. kupuješ tokeny které budou mít v lednu čtyřnásobnou hodnotu.
To znamená, že ze 100 euro budeš mít 400 euro.
4. Získáš zdarma doživotně, back-office marketingovou kancelář, v které máš přehled o svém businesse a za kterou budou muset všichni od ledna platit roční poplatek 69 euro.

Dále budeš mít tokeny a bankovní účet, včetně karty u Blockchainové internetové banky, která má stejné vlastnosti, jako klasická banka. Takže jde o takzvanou hybridní banku.
Ojedinělá myšlenka, jenž startuje v lednu 2019.

Také získáš touto registrací velice výhodnou startovní pozici v powerline, na kterou se budou napojovat další lidé z celého světa.

Po otevření banky začne rychlá kapitalizace vlastní kryptoměny s názvem BCB4U.

29.-30.11.2018
se v Praze konala
1. Mezinárodní kryptobankovní konference, která po letech nespolupráce bank s kryptoměnovým světem otevřela novou eru, kdy spolupráce nastane.

Ve světě je totiž více než 300 000 000 lidí, kteří s kryptoměnami obchodují a banky by tak dříve nebo později o své moderní klienty přišli.

Přesně na tuto situaci již s předstihem zareagovala rakouská banka : http://www.MCV-CAP.com

Tuto vznikající revoluční digibanku si můžete prověřit řit na webových stránkach. Jsou zde veškeré informace o projektu, na kterém již profesionální tým lidí pracuje od roku 2014. Banka se nachází ve fázi jednoho ukončeného ICO v Korey, kde zainvestovala korejská kryptoměnová asociace 105 mil. USD, a podepsala s bankou smlouvu o dodání 10 mil. klientů.

Nyní probíhá 2. ICO v Evropě, které je již v režii společnosti Tycoon69, která prodává tokeny banky.

Tyto tokeny budou příští rok směněny 1:4 za coiny s názvem BCB4U. Právě nákupy tokenů, dnes za cenu 0,39 EUR/ks skýtají velký potenciál růstu a investor tak v příštím roce může realizovat svůj zisk. Další růst budoucích coinů BCB4U, které budou zalistovány na burze bude zajišťovat kapitalizační program díky uvedenému Cashbacku. Klienti budou míti zajištěn spořící program, který předčí výnosem všechny dosavadní bankovní investiční programy.

Pro marketéry, je zde unikátní kompenzační plán, jak si ve spolupráci s bankou přes společnost Tycoon69 vydělat hezké peníze. Důležitý je také fakt, že banka je schopna ochránit úspory klientům, kteří je mají dnes ve fiat měnách a jsou ohroženy budoucí případnou krizí.

https://tycoon69.com?psh=SXUVAP veškeré dotazy a potřebné informace rád sdělím osobně a pomohu krok za krokem. Těším se na milou spolupráci a další přátelství. Olda