Redaktor regionálního zpravodajství – nabídka práce

Volné pracovní místo vyhrazené pro zdravotně handicapovaného kolegu či kolegyni mají v Regionálním vydavatelství na pozici redaktora internetového zpravodajství. Nový redaktor by měl mít přehled o tom, co se děje v jeho regionu nejen ve společnosti nebo kultuře, ale také v politice, stejně tak by měl ovládat český jazyk, umět pracovat s textem nebo se orientovat na sociálních sítích. Práce vám zabere zhruba 20 hodin za týden, za měsíc práce z domova si tak můžete přijít na 10 000 Kč.

Náplň práce:

  • editace textu z veřejných zdrojů,
  • analýza a zpracovávání rešerší archivních témat a jejich aktualizace,
  • spolupráce s regionálními redaktory,
  • sledování dlouhodobých kauz z regionu,
  • další práce na webu a facebookové stránce.

Požadují:

  • minimálně středoškolské vzdělání,
  • schopnost denně zpracovávat vlastní i převzaté témata,
  • schopnost orientovat se ve společenském dění, politice, ekonomice,
  • zájem o regionální politiku,
  • výbornou znalost českého jazyka, stylistické dovednosti a zkušenosti s prací s textem,
  • vlastní počítač a připojení k internetu.

Výhodou:

  • jeden rok pracovních zkušeností v žurnalistice.

Osobnostní předpoklady:

  • schopnost dodržovat termíny,
  • spolehlivost,
  • zodpovědnost.

Nabízejí:

  • práci na zkrácený úvazek (20 hod. týdně),
  • homeoffice (práce z domova),
  • příjemný kolektiv,
  • plat – 10 000 Kč hrubého / měsíc.

Hledají redaktory ze všech krajů. Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro redaktory, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.