Pozice v kasinech a online hazardu, které můžete dělat z domova

Jaké jsou pracovní pozice v online kasinech a hazardu?

Ne, nebojte. Nebudu vás lákat k online sázení a slibovat zaručené výhry skrze „prověřené systémy“. V dnešním článku se podíváme na opravdové možnosti regulérní práce či brigády v hazardním průmyslu. Valnou část z těchto pozic je navíc díky přesunu hazardu na internet možné vykonávat z pohodlí vašeho domova. Pokud máte tedy alespoň trochu blízko k prostředí kasín, umíte se rychle učit novým věcem a láká vás přivýdělek z domova, tak určitě čtěte pozorně. Obecně se totiž dá říct, že nějaká pracovní pozice pro online kasina se najde pro každého.

 

Největší objem práce pro online kasina samozřejmě zastanou programátoři a kódeři, kteří se starají o technickou stránku věci. Zde vás ovšem musím zklamat. Vzhledem k důležitosti těchto pozic pracují programátoři většinou přímo v ústředí té či oné společnosti. Naštěstí pro vás je kolem provozu online kasina mnohem více práce než jen naprogramování hry.

 

Hazardujte s texty nebo překlady

Typickým příkladem jsou tvůrci obsahu, kteří produkují články a popisky pro svou společnost. Je až s podivem, kolik textu je vlastně potřeba jen pro samotnou webovou stránku kasina. Seznam často kladených otázek, popisky jednotlivých her, pravidelné updaty, články o současných eventech a sportovních událostech – všechno tohle musí někdo napsat. Kromě toho jde samozřejmě také o blogy a PR články a další propagaci. Pokud tedy máte tvůrčí duši, tohle může být pozice pro vás.

Alternativou k psaní originálního obsahu je jeho překlad. Mnoho velkých společností věnující se online hazardu má pobočky po celém světě. Ve snaze ušetřit tak leckdy nechtějí platit vícero kreativních textařů a raději se jim vyplatí najmout překladatele, kteří přeloží již jednou napsaný text. V českém prostředí se jedná většinou o překlady z angličtiny do češtiny, ale můžete narazit i na úkoly jako přeložit článek na témaJak získat free spins bez vkladu“. Možná tomu nebudete věřit, ale často bývají právě překlady ze slovenštiny ty nejtěžší. A i když se online překladače neustále zlepšují, velké firmy stále raději sáhnou po reálných lidech – třeba po vás.

 

Zúročte své marketingové zkušenosti v kasinu

S psaním textů a jeho překlady úzce souvisí i další tři velmi často nabízené pozice: FB správce, správa webu a PPC specialista. Byť jsou doby největší slávy PPC již za námi, ani tak se na něj nevyplatí zcela zanevřít. Online kasina to vědí, a proto v jejich týmech vždy najdete několik lidí, kteří se specializují právě na toto. Na rozdíl od pouhého psaní článků, zde na vás už padá výrazně větší zodpovědnost, většinou pod sebou máte i několik lidí a očekává se od vás předchozí zkušenost. Na druhou stranu vás ovšem za těžší práci čeká i zasloužená odměna. Obdobné informace platí i pro marketingové experty. Zkušenosti jsou prakticky nutností, práce „markeťáka“ je ale pak pro experta na online reklamu relativně hračka, pracovní doba bývá velmi flexibilní a finanční ohodnocení více než štědré.

 

Nemáte jazykové znalosti ani předchozí zkušenosti? Zákaznická linka vás volá

Pokud jste ale nikdy nevynikali v tvůrčím psaní, cizí jazyky jsou vám, mírně řečeno, cizí a nemáte ani potřebné předchozí zkušenosti s PPC marketingem, ani tak nemusíte zoufat. Jedna z věcí, které jsou pro online kasina důležité, je i online nepřetržitá zákaznická podpora. Obzvláště menší či úzce zaměřená kasina vás mohou nechat pracovat pro svůj live chat online podporu i z domova. Předchozí zkušenosti sice bývají vítané, ale určitě nejsou rozhodujícím faktorem. Všechno se dá naučit a mezi základní předpoklady pak vlastně patří jen vaše spolehlivost, bezchybná čeština a umění být milý na všechny možné zákazníky. Nevýhodou pak samozřejmě je nižší finanční ohodnocení vaší práce.

 

Pár slov na závěr

U každé z těchto prací také musíte zvážit morální aspekt. Bohužel hazard je v České republice stále ještě zatížen předrevolučním a devadesátkovým stigmatem. Ale pokud vás a vaše blízké toto netrápí, je práce pro online kasina velice zajímavou (a mnohdy až překvapivě naplňující) možností, jak si z domova zajistit přivýdělek nebo i hlavní příjem.

 

Pokud jste v tomto článku nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

Máte nějaké zkušenosti s online kasiny, resp. s nějakou z výše uvedených pracovních pozic? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Našli jste v tomto článku zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

0 0 vote
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments