Výhra v loterii: Jak jeden z vítězů použil matematiku, aby zvýšil své šance

Jaká je vaše šance na výhru v loterii?

Matematika a čísla mají nezastupitelné místo nejen při plánování výdajů, ale i při zábavě. Při hraní mnoha her dosáhnete nejlepších výsledků pouze za předpokladu, že budete hrát podle strategie, která vám garantuje největší šance. I takový blackjack se dokáže proměnit ve výnosný zdroj zábavy, pokud budete vždy vědět, co je pro vás momentálně z matematického hlediska nejvýhodnější. I při loteriích se na první pohled může zdát, že šance všech hráčů na výhru jsou stejné a to za předpokladu, že všichni si koupí stejný počet lístků.

 

Co když se však vaše šance přece jen dají zvýšit? Vyplňování dotazníků a anket z pohodlí domova již nemusí být jedinou formou vašeho finančního přilepšení. Zapomeňte na známou frázi, že “dům vždy vyhrává”. Ano, vyhrává, ale pouze nad těmi nepřipravenými!

 

Univerzální recept na úspěšného hráče?

Pokud bychom se detailněji podívali na příběhy úspěšných hráčů, našli bychom v jejich osobnostech několik společných rysů. Byli to jedinci, kteří byli tvrdohlaví, cílevědomí a odhodlaní. Trénovali, experimentovali, počítali, hledali slabá místa her a silná místa svých metod. Není to tak dávno, co obletěl svět příběh o studentech slavné MIT, kteří vyhráli miliony ve státní loterii amerického státu Massachusetts.

Před několika lety se jinému hráči podařilo najít recept na výhru v britské sportovní loterii pod názvem Tatts Pools. Na první pohled se jedná o klasickou loterii – musíte v ní uhodnout šest z 38 čísel. Tatts Pools měl však jedno slabé místo. Vybíraná čísla nebyla až tak zcela náhodná. Byla určena na základě výsledků plánovaných zápasů v rámci evropských fotbalových lig. Zajímavé, nemyslíte?

 

Jak přechytračit britskou loterii

Tento fakt byl klíčovým. Zatímco všechny důležité informace o online kasinech dnes můžete najít rychle a snadno na jednom místě, informace o tom, jak využít znalost fungování systému Tatts Pools, nebyly veřejně dostupné. Naneštěstí, tedy alespoň pro lidi stojícími za loterií, tady byl jeden člověk, který si řekl, že se tak snadno nevzdá. A jak můžete tušit, tento přístup mu změnil život.

S přispěním služeb sázkových webů a počítačovému programu se mu podařilo určit to, která čísla mají vyšší pravděpodobnost toho, že budou v loterii vybrána. Tak například se ukázalo, že šance, že bude vybrané číslo sedm nebo devět je několikanásobně menší, než v případě čísel 35 nebo 37. Když už věděl, která čísla jsou pravděpodobnější než jiná, stačilo mu už jen jedno – zakoupit si lístky do loterie.

 

Když se loterie stane vaší prací

Celých šest let tento gambler kupoval lístky a označoval v nich čísla, o kterých věděl, že mají největší šanci vyhrát. Zpočátku se mu nedařilo a byl v minusu, ale pak se to obrátilo a jeho model začal slavit úspěch. Ačkoli přesnou vyhranou sumu hráč nezveřejnil, můžeme věřit, že ho tato netradiční práce z domova podobná vydělávání hraním her, docela dobře uživila. Tento příběh ukazuje mnoho z přístupu profesionálů.

 

Pár slov na závěr

Profesionální hráči neustále hledají cestičky, jak zlepšit své šance na výhru. Jsou to lidé tvrdých dat odmítající náhodu, intuici a vnitřní pocity. Do hry nepouštějí emoce, řídí se jen čísly a matematikou. Pokud věříte tomu, že dokážete porazit dům díky svému vlastnímu modelu hry, můžete skončit jako tento hráč. Bohatý, spokojený, šťastný a hlavně hrdý na to, co dokázal. Vyhrát v loterii díky matematice.

 

Pokud se vám tento článek líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

0 0 vote
Article Rating
Sdílejte:
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments