Grafický designer na práci z domova – nabídka práce

Logo práce z domu.

Grafici, zbystřete pozornost! Společnost eMAN s.r.o., která se zabývá vývojem mobilních aplikací, mobilních a citlivých webových stránek a webových aplikací, hledá někoho, kdo zapadne do jejich kreativního marketingového týmu jako křivky do vektoru. Někoho, kdo zvládne vytunit fotku na sociální sítě, vysázet leták, dotáhnout infografiku a vymyslet kreslený vtípek. Společnost nabízí flexibilní práci z domu. Nutná znalost grafických programů Adobe Photoshop a Illustrator, znalost Sketch, Adobe InDesign nebo Adobe After Effects výhodou.

Náplň práce:

  • tvorba grafiky na webové stránky,
  • podílet se na tvorbě nových stránek,
  • tvorba firemních tiskovin jako brožury, letáky nebo třeba i časopis,
  • veškeré digitální marketingové podklady od grafiky na sociální sítě až po newslettery.

Požadují:

  • znalost grafických nástrojů (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator) na výborné úrovni,
  • praktické zkušenosti minimálně 3 roky.

Výhodou:

  • znalost Sketch, Adobe InDesign nebo Adobe After Effects.

Osobnostní předpoklady:

  • kreativní přístup k práci,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • možnost pracovat z pohodlí domova (home office),
  • možnost organizovat si svou práci podle sebe – důležitý je výsledek,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • smlouvu na dobu neurčitou,
  • možnost zapůjčit si firemní vozidlo,
  • různé sportovní akce,
  • celofiremní víkendové akce a teambuildingy,
  • školení, možnost proplacení odborných seminářů a kurzů.

Více informací o této pracovní nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce –

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by o ni mohl mít zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.