Dispečer sanitních vozů – nabídka práce

Dobré organizační schopnosti, umění zachovat chladnou hlavu i ve stresových situacích a nekončící úsměv na rtu a milá nálada, to vše by měla mít nová dispečerská posila do zdravotnické firmy Amfion a.s., která ve svých sanitních vozech převáží pacienty nakažené COVID-19. Nový dispečer bude pracovat na odpolední směně mezi 16. a 22. hodinou, někdy jej bude potřeba i o víkendu. Za hodinu práce si můžete podle typu úvazku vydělat až 120 Kč, po zaškolení vše řídíte z pohodlí domova.

Dispečer se neúčastní samotného převozu pacienta, jen pomáhá řidiči sanitky s organizováním trasy a časového itineráře.

Náplň práce:

  • komunikace s lékaři nebo hygieniky,
  • organizování převozu pacientů,
  • spolupráce s řidiči sanitek.

Požadují:

  • výborné organizační schopnosti,
  • čas na práci v době 16 – 22 hodin,
  • ochotu sloužit i víkendové směny.

Výhodou:

  • zkušenost na podobném pracovním místě.

Osobnostní předpoklady:

  • schopnost pracovat pod stresem,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • pracovitost,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • úvazek na HPP, DPP, DPČ nebo externí smlouvu,
  • možnost pracovat z domova,
  • plat 120 Kč za hodinu práce podle typu úvazku.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Pokud hledáte práci z domova výhradně v oblasti dispečink, pak se překlikněte zde. Najdete tam další nabídky práce pro dispečery.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.